Makijaż bojowy

Makijaż bojowy - odporny na wszystko

W okresie letnim makijaż jest wystawiany na wiele prób. Upały, a chwilami i wilgotne powietrze czy też wizyty nad jeziorem nie wpływają pozytywnie na charakter naszego makijażu, zaś mało jaka kobieta pozwoli sobie na wyjście z budynku bez make upu. Nadal nim na dobre zaczną się urlop, godzi się przeglądnąć dyskont online jak też wybrać kosmetyki, które umożliwią nam stworzenie trwałego makijażu.

Makijaż wodoodporny

Najlepszy będzie tu rzecz oczywista makijaż wodoodporny. Istotą, jaka winna znaleźć się wśród tych kosmetyków, jest wodoodporny podkład o nieskomplikowanej konsystencji. Ciężkie oraz intensywnie kryjące podkłady sprawdzają się zimą. Latem nasza cera przybiera naturalny, ciepły odcień oraz nie ma znaczenia jej aż tak zakrywać. Sklepik www powinien ludziom jeszcze zaofiarować tusze do lini rzęs, cienie do powiek oraz pomadki oraz dodatkowo inne kosmetyki, które zawierają silikon oraz polimery, odpowiedzialne za trwałość makijażu.

Gdy chodzi o cienie do powiek, to w lecie można sobie troszeczkę pofolgować, decydując się na wyraziste oraz ciepłe kolory. Najlepsze będzie złoto, dla odważniejszych odcienie pomarańczu aż po wyraziste brązy. Ponadczasowe są zestawienia z kolorami morza - turkusem, zielenią, błękitami. Są one właściwie niezmywalne, a nakłada się je gąbeczką albo pędzelkiem załączonym do opakowania. To samo dotyczy tuszów do lini rzęs, jakie też nie zmywają się ani pod wpływem wody, ani wysokiej temperatury.

Kosmetyki

Makijaż wodoodporny nakładamy właściwie identycznie jak normalny, z taką wyłącznie różnicą, że czasem kosmetyki posiadają alternatywną postać, np. cienie do powiek w formie kremu. Przy zmywaniu podczas gdy warto za to trochę bardziej się postarać. Nieodzowne będzie nam szczególne mleczko do demakijażu, a poza tym tonik, aby dokładnie oczyścić skórę.